şifalı bitkiler Rotating Header Image

ahmet maranki parazit kürü, tedavisi, belirtileri Google

ahmet maranki parazit kürü, tedavisi, belirtileri

Ahmet maranki bağırsak kurtları tedavisi Bağırsak paraziti solucanı için doğal çözümler ve parazit belirtileri

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurtları için önerileri ile bitkisel kür formülleri. Bağırsak parazitleri ve tedavisi. Bağırsak paraziti için ilaç, doğal çözümler ve bitkisel tedavi yolları. Bağırsak kurtları belirtileri nelerdir, vücudumuzda tenya, solucan, kurt gibi parazitler olduğu nasıl anlaşılır ve nedenleri nelerdir?

Bağırsak parazitleri genellikle tam pişirilmemiş etlerle insana bulaşır. Bağırsak kurdu, solucanı ve tenyası gibi bağırsak parazitleri belirtileri şunlardır: karın şişliği, iştahsızlık, mide bulantısı, sinir sistemi bozukluğu ve bağırsakların anormal çalışmasıdır.

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurtları için aşağıdaki formüllerden istenilenin kullanılmasını tavsiye etmektedir. Tabi bu kürlerin uygulanmasının yanı sıra etleri iyi pişirmek gibi tedbirleri de mutlaka almalısınız.

Prof. Dr. Ahmet Maranki bağırsak kurdu düşürme : 2 su bardağı kadar kaynar suyun içine 1 çorba kaşığı eğrelti otu ilave edilip bitki çayı şeklinde demlenir. Bu parazit düşürme kürü aç karnına, 15 dakika ara ile birer su bardağı içilir.

Prof. Dr. Ahmet maranki parazit kürü : 1 litre kadar sıcak su içerisine 1 yemek kaşığı kekik ilave edilir ve 15 dakika demlenip süzülür. Bu kür sabahları aç karnına 1 su bardağı, gün boyunca da 4 bardak içilerek uygulanır. Yani günde toplam 5 bardak, bağırsak parazitleri düşürme kürü, içilecektir.
Popüler Aramalar

3 Comments

 1. AYŞE diyor ki:

  SAYIN DOKTOR AHMET MARANKİYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER VERDİĞİ BİLGİLERDEN DOLYI VE BİZİ AYDINLATTIĞI İÇİN…

 2. peri şule açıl diyor ki:

  sayın maranki kardeşimin ses teli nodülü var,sık sık ss kısıklığı ve yutkunma zorluğu yapıyor ,krdeşim ameliyat olmak istemiyor,lütfen bena bu bkonuda dönermisiniz,vereceğiniz kürü kesinlikle uygulatacağım.şimdiden teşekkürler

 3. ismail diyor ki:

  bicogu doktorun bilmediyi ilaç ları buldum ezzaneden onlardan birtanesi siropal diye bi surup
  ama ilerleyen zamanlarda yine kaldığı yerden devam ediyor parazitler

Sizde Yorum Gönderin