şifalı bitkiler Rotating Header Image

hamile kalma yöntemleri Google

hamile kalma yöntemleri

Profesör Doktor Ahmet maranki hamile kalma yöntemleri için bitkisel formüller ve çözümler üretebileceğinizi söyledi. Hamile kalamayan anne adayları için oldukça kolay ve yararlı olan “kuru incir kürü” ile hamile kalabilirsiniz. Bu kürün tedavisine tam olarak 21 gün devam etmeniz öneriliyor. Geçen 21 günlük sürenin ardından 7 gün ara vererek küre tekrar devam edebilirsiniz. Hamile kalmak için, bir çok nedeni göz önünde bulundurmalısınız. Doğru zamanı bulmalı hissetmelisiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki ve Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü ile gebe kalabileceğinizi söyledi.

Hamile kalmak için kür tarifi ve yapılışı ; Yaklaşık olarak yarım litre ( 500 ml ) suyu kaynatın, klorsuz su olmasına dikkat ediniz. Bu işlemden sonra 18 adet kuru incir ilave ederek kaynatılan suyun üzerini kapatınız. Kapağı kapalı olan incir kürümüz yaklaşık olarak 15-16 dakika kapalı bir şekilde kaynamalıdır. Bu işlemden sonra kürümüzün ılımasını bekleyin ve temiz bir tülbent ile süzerek başka bir kaba aktarınız. Bu kürden her gün 3 bardak yemeklerden önce içmelisiniz. Kuru incirleri suya atarken, ortasından bıçakla bölerek tersine çevirin yarısını, yarısını ise düz çevirerek atınız. Böylelikle tam bir senkronize sağlamış olacaksınız.
Popüler Aramalar

One Comment

  1. mustafa yavuzyiğit diyor ki:

    iyi günler.benim babam beyin tümöründen 5 kez beyin ameliyatı oldu.iyi huylu olmasına rağmen tekrarlıyor.babam 54 yaşında ilk ameliyatını 1998 de oldu.ögünden beri hastanelerde uğraşıyoruz.tümörün büyümesini önleyici bir bitkisel kür varmı acaba,cevap yazarsanız çok memnun olurum.

Sizde Yorum Gönderin