şifalı bitkiler Rotating Header Image

maydonoz suyu zayıflatırmı Google

Maydanoz Suyu ile Zayıflama Maydanoz Suyu Zayıflatırmı?

Maydanozun saplarının zayıflatıcı etkisi olduğunu söyleyenler olduğu gibi, zayıflamaya yaramayacağını söyleyenler bulunmakta. Biz son sözü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na bırakalım

Tek başına maydanoz suyu yeteri kadar zayıflatıcı değildir. Diretiktir. Vücuttan su atar. Zayıflatıcı gücünden faydalanabilmek için limon suyu ilave edilmesi gerekir. Bu kürü de 15 günden fazla kullanmamak gerekir. 15 gün boyunca da ancak 1-2 kg zayıflanabilir.

Evet, maydanozun faydalarından birisi de idrar söktürücü olmasıdır. Tek başına içilen maydanoz suyu, sizi su atımı ile rahatlatabilir ama istediğiniz zayıflama etkisini bulamazsınız. İçine limon suyu katmanız gerekiyor.

İbrahim Saraçoğlu zayıflamak için maydanoz limon kürü tarifi

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Limon Kürü ( Yağ yakıcı, kilo verdirici)

Malzemeler

- 16 sap maydanoz (köy maydanozu)
- 2 yemek kaşığı yeni taze sıkılmış limon suyu
- Yarım su bardağı klorsuz taze su

Yapılışı ve kullanımı : Bütün malzemeleri karıştırıp, mutfak robotunda 1 dakika çekin. Her sabah yarım bardak bu kürden için. 15 gün ara vermeden tekrarlayın. Sonrasında 7 gün ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın. Bir ayda 4 kiloya kadar verebilirsiniz. Unutmayın, 15 günden uzun süreli kullanılmaması gerekir.
Popüler Aramalar

One Comment

  1. Mucahit diyor ki:

    7 şubat 2011 tarihinde aniden baldır ağrısı ve nefes alıp verme rahatsızlığı nedeniyle gittiğim hastanede baldırımda ve akciğer iki lopunda kan pıhtısı belirlendi. 10 şubat 2011 tarihinden itibaren 5 gün ine ondan sonra günde 1 adet 5 mg lık COUMADİN kullanıyorum.
    18 Mart 2011 tarihindeki tv proğramını izledim. izleyiciden gelen soruda Yağ yakıcı ve kilo verici kürü (Maydanoz-limon-su) ile birlikte kan sulandırıcı özelliği olan limonu kan sulandırıcı haplarla birlikte kullanıla bilirmi soruldu. soru tam olarak ceplanmadan başkaşeyler konuşuldu.
    Tekrar soruyorum kan sulsddırıcı (coumadin) hap ile birlikte bu kürü uygulayabilirmiyim?
    saygılarımla.

Sizde Yorum Gönderin