şifalı bitkiler Rotating Header Image

elmira inal bitkisel tedavi kürleri Google

elmira inal bitkisel tedavi kürleri

elmira inal kimdir

Elmira İnal Azerbeycan’da dahiliye ihtisası yapmıştır. Türkiye’ye gelerek Bitkisel tedaviler ve biyo enerji üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Dr. Elmira İnal Bioenerji üzerine çalışmalar yapan bir dahiliye uzmanı kendisi katıldığı proğramda tansiyon rahatsızlığından, bel ve boyun fıtığına, diş ağrısından, migrene kadar pek çok konuda masaj tekniğini kullanarak bu rahatsızlıkları yok edebileceğini anlattı. kendisine özgü masaj tekniklerini uygulamalı olarak gösterdi. İkbal Gürpınar programına katılan azeri kökenli doktor Elmira İnal şifalı bitkiler ve yağlar ile güzellik bakım ve sağlık konularında açıklamalar yaptı.

elmira inal terleme için kürler

terleme bitkileri

- 1 adet patlıcan
- 1 bardak su,

Kullanmı : Patlıcanın kabuğu soyulur. Kabukları, kaynayan suyun içine atılıp, 3 taşım kaynatılır. 30 dak demlendirildikten sonra, günde 2-3 defa ılık olarak içilir. Ayrıca, el ve koltuk altı terlemelerinde pudra şekeri çok faydalıdır. Bu bölgeler pudra şekeri sürülerek 30 dak bekletilir.

elmira inal ağrılar için : Kekik yağı, andız yağı, biriye yağı, papatya yağı, eşit oranlarda karıştırılıp bel, boyun, diz gibi ağrıyan bölgelere sürülürse, ağrıları keser.

elmira inal kabızlık için : 1 yemek kaşığı zeytin yağı, dilin altına yavaş yavaş konulur ve 20 dak bekletilir.

elmira inal bağırsak kurtları için : 3 adet limonun veya portakalın kabuğu, kabuğun içindeki beyaz kısımlarla birlikte 10 günde 3 defa yenirse, bağırsak kurtlarını döker.

elmira inal vücut mantarı ve kulak mantarı için
- Kulak mantarı için, kulap çöplerin, kantaron yağına batırılıp, sürülür.
- Papatya çayı, mantar ve kaşıntılar için çok faydalıdır. Papatya çayı yapılıp içilir.
- Siyah çayı demleyip, içine, İran kınası konulur ve muhallebi kıvamına gelene kadar karıştırılıp, kaşınan bölgelere sürülür.
- Kaşınan yerelere, limon ve domates dilimlenip, sürülür.
Popüler Aramalar

Sizde Yorum Gönderin