şifalı bitkiler Rotating Header Image

ereksiyonun bitkisel tedavisi Google

ereksiyonun bitkisel tedavisi

ereksiyon sorunları ( impotans ) oldukça sık rastlanan bir rahatsızlıktır. 40-70 yaş aralığındaki erkeklerin hemen hemen yarısında sertleşme sorunlarına ve diğer cinsel işlev bozukluklarına rastlamaktadır. Tüm bu sorunlar yaş ilerledikçe artmaktadır.

Ereksiyonu uzatmak için bitkisel çözümler

ereksiyona iyi gelen bitkiler : Hint doktorları ashwaganda bitkisinin kısırlığa ve iktidarsızlığa iyi geldiğini keşfetmişlerdir. Bu bitkinin erkek libidosunu artıran bir özelliği olduğu tespit edilmiştir. 250 ml kaynatılmış haldeki suyun içine 5 çay kaşığı kurutulmuş ashwaganda atılır ve demlenmesi için bir süre beklenir. Bu iktidarsızlık çayından günde 1-2 fincan içmek yeterlidir.

Ereksiyonu güçlendirmek için bitkisel tedavi : Sertleşme sorununa Anason bitkisi erkeklerde libidoyu yükseltmesi ile ün yapmış bitkilerden biridir. 1-2 tutam kadar anason, kakule, zencefil ve ginseng bitkisi karıştırılıp meyan kökü ile tatlandırılır ve bu karışım içilir.

Ereksiyona bitkisel çözüm : İmpotans için bir diğer şifalı bitki ise yulaftır. Yapılan bir takım bilimsel araştırmalar yulafın erkekler üzerinde cinsel uyarıcı etkisinin olduğunu ortaya çıkarmıştır. 15’er gram yabani yulaf, ginko yaprağı, yohimbe kabuğu ve ginseng kökü karıştırılır. Bu karışım yarım litre kaynar suyun içine atılır demlenmesi için bir müddet beklenir. Ilıdıktan sonra bu, ereksiyon sağlayan ve cinsel ilişki isteği uyandıran, çaydan içilir.

Ereksiyonu artıran bitkiler : Sertleşme azlığı için şifalı bitkiler arayanlara önerilen bir başka bitki ise kakuledir. Kakule çok önemli bir merkezi sistem uyarıcısıdır ve sineol kaynağıdır. Çayınızın veya kahvenizin içerisine bir parça kakule ilave etmeniz sertleşme sorununuzun azalmasına yardımcı olacaktır.

eroksiyon için şifalı bitkiler : Yulaf erkeklerde cinsel uyarıcı etki bırakıyor. Yulaf tüketen hayvanların şehvetli canlı olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmaşıtır.

ereksiyonu uzatmanın yolları Yabani yulaf, ginko yaprağı, yohimbe kabugu, ginseng kökü yapraklarının her birinden 15′er gram karıstırın. Bu karısımı yarım veya 1 litre suya atip bekletin. ılındıktan sonra icin. Bu kür ile ereksiyon sorununuz ortadan kalkacaktır.
Popüler Aramalar

Sizde Yorum Gönderin